خانه / اجتماعی / هاشمی : کارایی بیشتراز معیارهای انتخاب شهردار است

هاشمی : کارایی بیشتراز معیارهای انتخاب شهردار استمحسن هاشمی روز سه‌شنبه در پنجاه و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، با اشاره به انتخاب شهردار افزود: از بین 20 نفر، هفت نفر به عنوان نامزد انتخاب شدند که هیأتی از سوی اعضای شورای اسلامی شهر تهران، باهفت نامزد نهایی شورا ارتباط گرفته و برنامه های آنان را دریافت می کنند.
وی گفت: پس از اعلام برنامه ها، این هفت نفر در جلسه هم اندیشی و کمیسیون ها ، 2 نفر نهایی انتخاب می‌شوند.
هاشمی با اشاره به معیار های انتخاب شهردار خاطر نشان کرد: کارایی از معیارهای انتخاب شهردار است.
وی افزود: اینکه مسئولان نظام نسبت به انتخاب شهردار نظر منفی نداشته باشند، از دیگر معیارها است.
وی تاکید کرد: در نهایت باید شهرداری انتخاب شود که انسجام شورا و شهرداری را با هم حفظ و از نظرات اعضا و کمیسیون ها استفاده کند.
وی با بیان اینکه شورای پنجم برنامه سوم را تصویب و ابلاغ کرده، اظهار کرد: این هفت نفر باید بر اساس برنامه سوم شهرداری، برنامه خود را ارائه کنند.
وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه ممکن است شهردار از بین این هفت نفر انتخاب نشود، گفت: هیچ پیشگویی نمی توانم بکنم.
وی در ادامه گفت: در میان این ۷ نفر استانداران و وزرا سابق حضور دارند و هر کدام می توانند بخشی از مشکلات شهر تهران را حل کنند و نظر منفی روی آنها وجود ندارد.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر نبودن نامش در بین هفت نفر گفت: ازبتدا معلوم بود که من جزو ۷ نفر نیستم و فقط قرار شد علنی این رای گیری شود.
وی افزود: من هیچ گاه نگفتم بودم تمایل به شهردار شدن دارم اما گفتم که توانایی تصدی این پست را دارم.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
تهرام/7244/9343/1735انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید