خانه / اجتماعی / یک کشته و 2 مصدوم در برخورد 2 دستگاه خودروی سواری در محور اشنویه – پیرانشهر

یک کشته و 2 مصدوم در برخورد 2 دستگاه خودروی سواری در محور اشنویه – پیرانشهرفخرالدین مام علی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این سانحه تصادف در محدوده شهرک صنعتی نالوس اتفاق افتاد و بلافاصله پس از اطلاع از حادثه امدادگران هلال احمر و اورژانس اشنویه به محل تصادف اعزام شدند.
وی با اشاره به فوت سرنشینان یکی از سرنشینان خودروی پراید در این حادثه اظهار کرد: مصدومان این حادثه نیز به بیمارستان اشنویه انتقال داده شدند ولی حال مجروحان وخیم است.
به گزارش ایرنا به نقل از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در هر 18 ساعت یک نفر در جاده های این استان جان خود را از دست می دهد و سرعت زیاد، سبقت غیرمجاز و رعایت نکردن فاصله طولی مهمترین عامل تصادف در این استان کوهستانی با جاده های سخت گذر است.
به عقیده بسیاری از کارشناسان توجه رانندگان به این عوامل به کاهش چشمگیر مرگ و میرهای ناشی از حوادث رانندگی منجر می شود.
آذربایجان غربی دارای 12 هزار کیلومتر جاده مواصلاتی بوده که سه هزار و 500 کیلومتر از این میزان را جاده های اصلی و فرعی، بزرگراه و آزادراه تشکیل داده است.
شهرستان 74 هزار نفری اشنویه پلیس راه ندارد و بر همین اساس هنوز علت تصادف اعلام نشده است؛ علاوه بر اشنویه، برخی دیگر از شهرستان های جنوب آذربایجان غربی نظیر مهاباد و بوکان نیز بدون پلیس راه مستقل می باشند.
9870/3093/2093
خبرنگار: سارا معروفی**تنظیم کننده: پیمان پاکزاد** انتشار: صابر چهرقانیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید