خانه / اجتماعی / گری لوئیس: با قلبی پر اندوه، تعداد کشته شدگان و زخمی ها را دنبال می کنیم

گری لوئیس: با قلبی پر اندوه، تعداد کشته شدگان و زخمی ها را دنبال می کنیمبه گزارش دوشنبه ایرنا، «گری لوئیس» در این فیلم از امدادرسانان شجاع، متعهد و پر توان در خدمات رسانی به زلزله زدگان تشکر کرده و می گوید: سلام و تسلیت عرض می کنم به مردم ایران؛ اسم من گری لوییس است و من به عنوان هماهنگ کننده مقیم سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنم.
وی هدف از این پیام را عرض تسلیت از طرف خانواده سازمان ملل متحد به دولت و مردم ایران، خصوصا خانواده های داغ عنوان می کند و می افزاید: از دیشب و زمانی که زلزله در مرزهای غربی ایران اتفاق افتاد، با قلبی پُر اندوه، تعداد کشته شدگان و زخمی ها را دنبال می کنیم
نماینده سازمان ملل در تهران می گوید: همچنین برای زخمی ها آرزوی بهبود هر‌چه سریع تر‌ را داریم. همچنین می خواهیم از امدادرسانان شجاع، متعهد و پر توان تشکر کنیم
لوئیس تصریح می کند: من به مقامات دولتی هم اعلام کردم که در صورت نیاز سازمان ملل آماده هرگونه همکاری است. با آرزوی بهترین ها برای همه. سپاسگزارم.
به گزارش ایرنا، زلزله ای شب گذشته – یکشنبه – به بزرگی 7.3 ریشتر در شرق عراق و در نزدیکی قصرشیرین رخ داد که لرزش آن تا تهران و استان های مرکزی ایران احساس شد.
بر اساس آخرین آمار این زلزله تاکنون 387 کشته و 6 هزار و 603 مصدوم داشته است.
سیام**6984**3070**1449**تنظیم کننده: داود نخ کوب نیاسر**انتشار دهنده: امیر کاردان رادانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید