خانه / اجتماعی / واژگونی خودرو در جاده اصفهان به مبارکه 7 مصدوم برجاگذاشت

واژگونی خودرو در جاده اصفهان به مبارکه 7 مصدوم برجاگذاشتمدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان یکشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت: در این حادثه که ظهر امروز اتفاق افتاد ، 2 مرد، سه زن و 2 کودک مصدوم شدند.
دکتر غفور راستین افزود: مصدومان پس از دریافت خدمات درمانی اولیه در محل سانحه به بیمارستان محمدرسول الله (ص) مبارکه انتقال یافتند.
فوریت های پزشکی شهرستان مبارکه با برخورداری از 5 پایگاه شامل سه پایگاه شهری- جاده ای، یک پایگاه جاده ای و یک پایگاه شهری، یک اتاق فرمان 115، هفت دستگاه خودروی آمبولانس و 23 پرسنل بصورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی به شهروندان است.
شهرستان مبارکه در 45 کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.
همچنین در سانحه دیگری که در مسیر آزاد راه اصفهان – نطنز اتفاق افتاد بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی زانتیا با گاردریل یک نفر کشته و 5 نفر زخمی شدند.
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه بامداد روز یکشنبه به اورژانس 115 اعلام شد که بلافاصله دو واحد امدادی اورژانس پیش بیمارستانی و یک واحد خودروی هلال احمر به محل سانحه اعزام شدند.
دکتر غفور راستین افزود: متاسفانه در این حادثه یک خانم 45 ساله جان خود را از دست داد.
وی ادامه داد: در این حادثه همچنین سه کودک، یک زن و یک مرد دچار مصدومیت شدند که پس از دریافت خدمات درمان اولیه در محل حادثه، به بیمارستان گلدیس شاهین شهر منتقل شدند.
شهرستان نطنز با 45 هزار نفر جمعیت در 125 کیلومتری شمال استان اصفهان قرار دارد.
در 11 ماه سال گذشته 57 هزار و 520 ماموریت تصادفی توسط اورژانس استان اصفهان انجام شد که از این تعداد 13 هزار و 517 مورد آن مربوط به حوادث جاده ای بوده است.
ت/7135 / 2093انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید