خانه / اجتماعی / نجفی: بزودی خانواده 16 شهید آتش نشان تحت پوشش اداره کل ایثارگران شهرداری میروند

نجفی: بزودی خانواده 16 شهید آتش نشان تحت پوشش اداره کل ایثارگران شهرداری میروندبه گزارش خبرنگار ایرنا؛ محمد علی نجفی شامگاه دوشنبه در حاشیه دیدار با خانواده شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو که در مجموعه باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در سال 95 شهردار وقت تهران طی صدور تبصره ای خانواده شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو را از حمایت اداره کل ایثاگران شهرداری حذف کرد.
وی بیان کرد: عضویت خانواده شهدای آتش نشان پلاسکو در اولویت ‌کاری مدیریت شهری قرار دارد و بزودی این کار انجام می شود.
شهردار تهران درباره تحت پوشش قرار گرفتن خانواده شهدای آتش نشان در امور ایثارگران نیز اظهار کرد: بنده چندین مرتبه با حجت الاسلام شهیدی صحبت کردم که ایشان عنوان کردند که شهدای آتش نشان شهدای خدمت محسوب می شوند و طبق قانون نمی شود این شهدا را به عضویت امور ایثارگران قرار داد.
وی خاطرنشان کرد: طی نامه ای که به رییس امور ایثارگران ارسال شد قرار است بزودی تکلیف نهایی این کار اعلام شود.
نجفی با بیان اینکه 30 دی ماه سال گذشته حادثه تلخی در ساختمان پلاسکو روی داد و منجر به شهادت 16 آتش نشان فداکار شد افزود: این حادثه قلب هر انسانی را بدرد آورد و مجموعه شهرداری تهران با تمام ظرفیت در خدمت خانواده این شهدا است.
شهردار تهران به همراه معاونین و جمعی از اعضای شورای اسلامی در یک نشست صمیمی در جریان مشکلات و خواسته های خانواده شهدای آتش نشان پلاسکو قرار گرفتند.
همچنین ار تندیس شهدای آتش نشان در حادثه ساختمان پلاسکو نیز در مجموعه باغ موزه دفاع مقدس رونمایی شد.
خبرنگار: سید جواد آل داود انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/7243 / 1539انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید