خانه / Uncategorized / مهارت های نرم کلید اشتغال در کشور است

مهارت های نرم کلید اشتغال در کشور است



به گزارش روز پنج شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل ، محمدرضا سپهری در جمع مدیران دستگاههای زیرمجموعه این وزارت افزود: با توجه به نرخ روزافزون دانش آموختگان دانشگاهی فاقد کار، نظام آموزشی باید متناسب با نیازهای بازار کار تغییر یابد و اکوسیستم های کارآفرینی برای تشکیل شرکتهای دانش بنیان در اجرای اقتصاد مقاومتی توسعه یابد.
سپهری ضمن برشمردن شرایط کار آینده، گفت: مفهوم زمان و مکان در آموزش و کار کم رنگ می شود و ما بسوی آموزشهای بدون مرز و کار فرا ملی در حرکت هستیم.
وی بیان کرد: باید مسوولان استان اردبیل نیز با تدبیر و سعه صدر از سرمایه گذران استقبال کنند تا زمینه رشد و شکوفایی منطقه فراهم شود و در جلسات شورای هماهنگی تلاش کنید تا فضای کسب وکار رونق پیدا کند.
معاون وزیر تعاون افزود: استان اردبیل دارای پتانسیل های بسیار خوبی در بخش خدمات و کشاورزی می باشد لذا توسعه توریسم و گردشگری و فناوری اطلاعات می تواند در راس برنامه های اشتغال زایی استان قرار گیرد.
ایجاد اشتغال یکی از اصلی ترین دغدغه های دولت تدبیر و امید است ، بر اساس چشم انداز برنامه توسعه ای سالانه در کشور باید حدود یک میلیون شغل ایجاد شود.
خبرنگار و انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده
6016



انتهای پیام /*










درباره gohari

پاسخ دهید