خانه / اجتماعی / فروشنده لوازم یدکی تقلبی در همدان دستگیر شد

فروشنده لوازم یدکی تقلبی در همدان دستگیر شدسرهنگ پژمان قویمی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: پس از تماس یک شهروند مبنی بر گزارش یک فقره کلاهبرداری در میدان مدرس شهر همدان، ماموران کلانتری 12 به محل اعزام شدند.
وی اضافه کرد: طبق اظهارات شاکی، وی یک عدد دیسک و صفحه خودرو از فردی خریداری کرده و پس از پایان معامله متوجه می شود که اقلام خریداری شده کارکرده بوده که به صورت ماهرانه در بسته بندی نو جاسازی شده است.
وی بیان کرد: این فرد اقدام به خرید این اقلام از فروشنده سیار کرده بود که با دریافت مشخصات ظاهری راننده و خودرو و اعلام آن به تمامی گشتی های پلیس، متهم در یکی از خیابان ها شهر همدان دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: ماموران در بازرسی از خودروی این کلاهبردار 19 قطعه دیسک و صفحه کارکرده را که با بسته بندی ماهرانه به جای قطعه نو قرار بود به فروش برسد، کشف کردند.
سرهنگ قویمی بیان کرد: متهم پس از بازداشت و انتقال به کلانتری، در بازجویی های پلیسی اعتراف کرد که لوازم یدکی کهنه را از منطقه شوش تهران خریداری و با بسته بندی جدید به عنوان لوازم نو به فروش می رساند.
وی با بیان اینکه متهم تحویل مرجع قضایی شد از شهروندان خواست از فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر و دارای مجوز لوازم یدکی خودرو را خریداری کنند.
7526/2090انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید