خانه / اجتماعی / عوامل فروش سوخت قاچاق به زائران پاکستانی در زاهدان دستگیر شدند

عوامل فروش سوخت قاچاق به زائران پاکستانی در زاهدان دستگیر شدندرضا بختیاری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با رصد اطلاعاتی صبح امروز مطلع شدیم عده ای افراد سودجو در اطراف زائرسرا که محل استقرار خودروهای زائران حسینی پاکستان است اقدام به فروش غیرقانونی سوخت می کنند.
وی ادامه داد: یک تیم عملیاتی از گردان حیدر کرار مستقر در زائرسرا امام رضا(ع) بلافاصله به محل اعزام و متوجه شدند که تعدادی سودجو با پرسه زنی در حوالی پمپ بنزین، به رانندگان خودروهای زوار پاکستانی اعلام می کنند که سوخت موجود در جایگاه به اتمام رسیده و آنها را به محل دپوی غیرقانونی سوخت هدایت می کنند.
وی افزود: رانندگان پاکستانی نیز به ناچار مجبور می شوند به محل رفته و سوخت قاچاق را با هزینه گزاف تر از این قاچاقچیان خریداری کنند.
وی اضافه کرد: تیم عملیاتی گردان حیدر کرار پس از حضور در محل با لوله های کارگذاری شده در داخل دیوارهای کاهگلی رو به رو شدند که قاچاقچیان از طریق قراردادن شیلنگ در این لوله ها سوخت را منتقل می کنند.
وی ادامه داد: نیروهای گردان حیدرکرار در اقدامی ضربتی قاچاقچیان و عوامل فروش سوخت غیرقانونی به رانندگان زوار حسینی پاکستانی را دستگیر کردند.
استان سیستان و بلوچستان با توجه به موقعیت جغرافیایی میزبان زوار اربعین حسینی پاکستان است.
7316**6081 خبرنگار: عصمت جهانی ** انتشار دهنده: حیدر سرایانیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید