خانه / اجتماعی / زمان اجرای طرح ترافیک تهران یک ساعت کاهش می یابد

زمان اجرای طرح ترافیک تهران یک ساعت کاهش می یابدبه گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی روز چهارشنبه در نشست خبری برنامه های پلیس پایتخت برای ماه مبارک رمضان، اظهار داشت:‌ برهمین اساس زمان اجرای طرح ترافیک شهر تهران در طول ماه مبارک رمضان از 6 و 30 دقیقه صبح تا 18 عصر خواهد بود.
وی افزود: این اقدام با هدف تامین رفاه و تسهیل تردد شهروندان در آستانه اذان مغرب انجام می شود.
وی در خصوص نحوه فعالیت مراکز پذیرایی و اغذیه فروشی‌های شهر تهران در ایام ماه مبارک رمضان نیز تصریح کرد: مراکز تهیه غذا و اغذیه فروشی های سطح شهر در طول روز مجاز به فعالیت نیستند که البته برخی از اغذیه‌ فروشی‌های مجاز و دارای پروانه کسب، می‌توانند نسبت به عرضه ساندویچ سرد(خارج از فروشگاه) اقدام کنند.
سردار رحیمی تاکید کرد: البته باید نوع بسته بندی مواد خوراکی عرضه شده در این اغذیه فورشی ها نیز به گونه ای باشد که محتوای آن مشخص نشود.
رئیس پلیس تهران بزرگ ادامه داد: فعالیت واحدهای صنفی پذیرایی نیز در ماه مبارک رمضان از اذان مغرب تا اذان صبح(افطار تا سحر) مجاز است و اغذیه فروشی ها نیز می توانند یک ساعت قبل از اذان مغرب با رعایت کامل شعائر اسلامی و جلوگیری از تظاهر به روزه‌خواری، فعالیت خود را آغاز کنند.

* طرح افطار تا سحر سینماهای شهر تهران در ماه رمضان
سردار رحیمی در خصوص زمان فعالیت سینماهای شهر تهران در ایام ماه مبارک رمضان نیز گفت:‌ سینماها به جز شب‌های لیالی قدر می‌توانند از افطار تا سحر با رعایت ملزومات و مقررات نیروی انتظامی، میزبان عموم شهروندان باشند.
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به برخورد قانونی پلیس با در ملاعام، افزود: براساس هماهنگی انجام شده با مقامات قضایی، با کسانی که تظاهر به روزه خواری ‌کنند به صورت جدی و فاطع برخورد می شود.
تهرام/9343**1625انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید