خانه / اجتماعی / رفع تصرف بیش از 75 هزار مترمربع از زمین های دولتی قلعه گنج و کهنوج

رفع تصرف بیش از 75 هزار مترمربع از زمین های دولتی قلعه گنج و کهنوجسرهنگ مصطفی ابرهام عصر دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این تصرفات شامل پنج قطعه زمین که شامل 2 قطعه زمین به متراژ 350مترمربع و 600 متر مربع واقع در پلاک 45 فرعی از 2958 اصلی سرتک شهرستان قلعه گنج و 3 قطعه زمین به متراژ 75هزار متر مربع واقع در پلاک های 1557 فرعی از 2 اصلی و 1621 فرعی از 2 اصلی شهرک آزادگان و شهرک صنعتی شهرستان کهنوج است .
وی تصریح کرد: ارزش ریالی اراضی رفع تصرف شده63 میلیارد و 550 میلیون ریال می باشد که با اقدام به موقع نیروهای حفاظت از اراضی جنوب استان کرمان رفع تصرف فوری شد.
فرمانده یگان حفاظت از اراضی جنوب کرمان بیان کرد: متصرفان با انجام عملیات ساختمانی از جمله دیوار کشی قصد تصرف این اراضی را داشتند .
وی خاطر نشان کرد : یکی از وظایف یگان حفاظت از اراضی، حفاظت از اراضی دولتی در محدوده و حریم شهرهاست لذا شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف به این یگان اطلاع دهند تا اجازه تصرف به افراد سودجو داده نشود.
سرهنگ ابرهام گفت: اگر شهروندان قصد خرید املاک و اراضی در محدوده و حریم شهرها را دارند ابتدا استعلامات لازم را از طریق اداره کل راه و شهرسازی انجام دهند تا ناخواسته جز متصرفان اراضی دولتی قرار نگیرند.
اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان هفت شهرجیرفت ،کهنوج، عنبرآباد، قلعه گنج، منوجان، رودبارجنوب و فاریاب را پوشش می دهد.
خبرنگار: هادی شفیعی مجاز**انتشار: بهنام احمدی *
7450/7429/ 5054انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید