خانه / اجتماعی / توصیه های پلیس قزوین به هیات های عزاداری ماه محرم

توصیه های پلیس قزوین به هیات های عزاداری ماه محرمبه گزارش روز جمعه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین در این اطلاعیه آمده است: پلیس قزوین برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم اقامه عزا و تامین نظم و امنیت مطلوب برای عموم مردم عزیز و بویژه عزاداران حسینی (ع)، توجه هیات های عزاداری و شهروندان استان را به موارد زیر جلب کرده و نسبت به رعایت آنها تاکید می کند.
ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی با تلاش بی وقفه کوشش خواهند کرد با برقراری نظم، امنیت و سهولت در تردد خودروها، بر شکوه و عظمت مراسم عزاداری در سراسر قزوین بیافزایند بنابراین به شهروندان توصیه می شود با کارکنان پلیس قزوین در این ایام مثل همیشه همکاری صمیمانه داشته باشند.
مسئولان هیئت های عزاداری و تکایا از نصب هر گونه داربست در معابر عمومی که موجب مسدود شدن خیابان و یا کندی عبور و مرور می شود، خودداری کنند.
همچنین توصیه می شود در حرکت دسته های عزاداری و حین برگزاری مراسم عزاداری، به ویژه در ساعات پایانی شب در استفاده از بلندگوها، به رعایت حال بیماران و افراد مسن توجه شود.
در پایان این اطلاعیه آمده است: مراکز 110 پلیس در تمامی ساعات شبانه روز آماده دریافت اطلاعات و خدمت رسانی به مردم قزوین خواهند بود.
3013
انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید