خانه / اجتماعی / تلقی رایج از توانمندی مدیریتی زنان باید تغییر کند

تلقی رایج از توانمندی مدیریتی زنان باید تغییر کندمریم شادی وند روز شنبه در نشست با بانوان ستادی استانداری اظهار کرد: زنان به عنوان نیمی از جامعه در شرایط کنونی در بخش های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی ، اقتصادی، هنری و ورزشی حضور فعال و چشمگیر دارند.
وی ادامه داد: زنان شاغل بهترین ساعات زندگی خود را در اداره و شرکت هادر حال کار هستند و باید برای زندگی شخصی و تربیت فرزندان نیز وقت بگذارند.
وی افزود: مدیریت کردن چالش های زندگی یکی از ظرافت های خاص زنان است که می توان با توجه به مسایل مختلف و استفاده از توان خود آن را در به خوبی عملی کنند.
شادی وند گفت: زنان جامعه اکنون به سطح خوبی از آگاهی در بخش های مختلف رسیده اند و همین آگاهی آنان را کمک می کند تا بتوانند جایگاه خود را در جامعه ارتقا دهند.
وی اظهار کرد: امور بانوان استانداری به عنوان یکی از وظایف خود پیگیر مسایل و مشکلات بانوان استان در بخش های مختلف است و از همه افرادی که دارای ایده و طرح مناسبی برای ارتقا بانوان و بهبود وضعیت آنان هستند، استقبال می کند.
وی از تشکیل بانک اطلاعاتی زنان استان خبر داد و گفت: امیدواریم که زنان توانمند و فرهیخته با ثبت اطلاعات خود در این بانک بیشتر توانمندی خود را معرفی کنند.
به گزارش ایرنا، در ادامه این نشست اعضا به بحث و بررسی پیرامون مسایل و مشکلات مختلف زنان پرداختند.
خبرنگار: ناهید ابراهیمی ** انتشار دهنده : شهریار حیدری فر
7177/6034انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید