خانه / اجتماعی / تفکر بسیجی در جبهه مقاومت موجب شکست داعش شد

تفکر بسیجی در جبهه مقاومت موجب شکست داعش شدبه گزارش ایرنا، سردار ‘ داود غیاثی راد’ عصر یکشنبه در همایش بزرگ بسیجیان گلپایگان به مناسبت پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج افزود: داعش با محوریت آمریکا، رژیم صهیونیستی و ارتجاع عرب منطقه با هدف خدشه دار کردن اسلام ایجاد شد.
وی گفت: ایمان، وحدت، فرهنگ و تفکر بسیجی و فرماندهی سرلشگر قاسم سلیمانی موجب موفقیت جبهه مقاومت در سوریه و عراق و سرنگونی گروه تکفیری و ترویستی داعش شد.
سردار غیاثی راد خاطر نشان کرد: پایان سیطره داعش در منطقه، پیروزی بزرگی برای جهان اسلام در مقابله با استکبار جهانی است که باید آن را جشن گرفت زیرا با شکست داعش، نقشه و توطئه های چند ساله استکبار جهانی در منطقه با شکست مواجه شد.
معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور در ادامه با تبریک سالروز تشکیل بسیج و تجلیل از شهدای انقلاب اسلامی و مدافعان حرم گفت: بسیجیان با اخلاص، بصیرت، دشمن شناسی، ایثار، شهادت و تبعیت از ولایت فقیه همواره در عرصه های مختلف دفاع مقدس، سازندگی کشور و شکست توطئه های دشمن در حفظ نظام اسلامی نقش آفرین بوده و هستند.
سردار غیاثی راد همچنین با اشاره به اینکه ولایت فقیه و فرهنگ عاشورایی زیربنای تفکری است که حاکمیت نظام اسلامی ایران بر آن شکل گرفته است گفت: نظام ولایت فقیه نشات گرفته از قرآن و ادامه راه حضرت محمد(ص) و امامان معصوم (ع) است و بر اساس دو مطلب کرامت انسانی و عدالت، تا قیام حضرت مهدی (عج) ادامه دارد بنابر این نظام ولایت فقیه توانایی و لیاقت اداره جهان را دارد.
فرمانده سپاه ناحیه گلپایگان نیز در حاشیه این همایش به خبرنگار ایرنا گفت: این همایش بزرگ به مناسبت پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج با حضور بسیجیان در حوزه های محلی، کارگری، دانش آموزی، و دیگر رده های خواهران و برادران برای نشان دادن آمادگی و صلابت نیروهای بسیجی با عنوان شکوه مقاومت در این شهرستان برگزار شد.
سرهنگ دوم پاسدار محمود فروزاد با قدردانی از حضور بسیجیان در این همایش گفت: در هفته بسیج نیز بیش از 300 عنوان برنامه شامل، برگزاری چند یادواره شهدا، گردهمایی حلقه های صالحین در نمازجمعه، برگزاری نشست های بصیرت افزایی و روشنگری، ،تجلیل از بسیجیان نخبه و سرگروه صالحین، اجرای برنامه های متنوع ورزشی، دیدار با خانواده معظم شهدا، سخنرانی و بیان گزارش فعالیت در نماز جمعه و شورای اداری، عطر افشانی و غبارروبی مزار شهیدان در محل گلزارهای شهدا در این شهرستان با حضور قشرهای مردم برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، همایش بزرگ بسیجیان با عنوان ‘شکوه مقاومت’ با حضور سازمان یافته جمع زیادی از رده های مقاومت بسیج شهرستان گلپایگان عصر امروز ( یکشنبه ) در خیابان های این شهر برگزار شد.
برگزاری مراسم صبحگاه مشترک، رژه موتوری و خودرویی، رژه بسیجیان و انجام حرکات رزمی از برنامه های این همایشبود.
29 آبان تا پنج آذر به عنوان هفته بسیج نامگذاری شده است.
شهرستان گلپایگان با حدود 90 هزار نفر جمعیت در 180 کیلومتری شمال غرب اصفهان قرار دارد.
ت/7138 / 2093 ** خبرنگار: محمدحسین توفیقی ** انتشاردهنده: اصغر دواتگرانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید