تجمع مردم ایذه مقابل فرمانداری در اعتراض به تبعید قاتل بنیتا به این شهرستانمحسن بیرانوند فرماندار ایزه در این خصوص به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در پی انتشار خبر تبعید مجرم پرونده قتل بنیتا به شهرستان ایذه موجی از نارضایتی در بین اقشار مختلف مردم ایجاد گردیده است.
وی گفت : این تجمعات در اعتراض به این موضوع است و حتی آنها توماری تهیه و امضاء کرده و خواستار جلوگیری از تبعید این فرد به شهرستان ایذه هستند.
وی روز جمعه افزود :تمام مسئولان شهرستان با تبعید این فرد به ایذه مخالفیم و در حال پیگیری موضوع از سوی مراجع رسمی و ذیصلاح هستیم.
بیرانوند خاطر نشان کرد:مصوبات متعدد شورای تامین و ارسال و انتقال آن به استانداری ،دادگستری استان و مراجع مربوطه انجام شده است و با پیگیری نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس از طریق وزیر کشور و ریاست قوه قضاییه قول مساعدت برای توقف این حکم داده شد.
وی در پایان گفت: از همه مردم غیور و متمدن و متدین ایذه تقاضا می کنم ضمن حفظ خونسردی و آرامش خود و پایان دادن به اعتراض خود در این زمینه اجازه دهند مسئولان شهرستان موضوع را به صورت قانونی پیگیری نمایند.
فرماندار ایذه در پایان تاکید کرد : نتایج پیگیریها به مردم اعلام خواهد شد.
دادگاه کیفری تهران متهم ردیف دوم پرونده بنیتا در ارتباط با عناوین اتهامی مختلف، جمعا به 13 سال حبس، 111 ضربه شلاق و دو سال اقامت اجباری در شهرستان ایذه محکوم کرده است.
7161/6064
خبرنگار: مهسا نوروزی** انتشار دهنده: محسن بهاروندانتهای پیام /*


پاسخ دهید