خانه / اجتماعی / تجمع مردم ایذه مقابل فرمانداری در اعتراض به تبعید قاتل بنیتا به این شهرستان

تجمع مردم ایذه مقابل فرمانداری در اعتراض به تبعید قاتل بنیتا به این شهرستانمحسن بیرانوند فرماندار ایزه در این خصوص به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در پی انتشار خبر تبعید مجرم پرونده قتل بنیتا به شهرستان ایذه موجی از نارضایتی در بین اقشار مختلف مردم ایجاد گردیده است.
وی گفت : این تجمعات در اعتراض به این موضوع است و حتی آنها توماری تهیه و امضاء کرده و خواستار جلوگیری از تبعید این فرد به شهرستان ایذه هستند.
وی روز جمعه افزود :تمام مسئولان شهرستان با تبعید این فرد به ایذه مخالفیم و در حال پیگیری موضوع از سوی مراجع رسمی و ذیصلاح هستیم.
بیرانوند خاطر نشان کرد:مصوبات متعدد شورای تامین و ارسال و انتقال آن به استانداری ،دادگستری استان و مراجع مربوطه انجام شده است و با پیگیری نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس از طریق وزیر کشور و ریاست قوه قضاییه قول مساعدت برای توقف این حکم داده شد.
وی در پایان گفت: از همه مردم غیور و متمدن و متدین ایذه تقاضا می کنم ضمن حفظ خونسردی و آرامش خود و پایان دادن به اعتراض خود در این زمینه اجازه دهند مسئولان شهرستان موضوع را به صورت قانونی پیگیری نمایند.
فرماندار ایذه در پایان تاکید کرد : نتایج پیگیریها به مردم اعلام خواهد شد.
دادگاه کیفری تهران متهم ردیف دوم پرونده بنیتا در ارتباط با عناوین اتهامی مختلف، جمعا به 13 سال حبس، 111 ضربه شلاق و دو سال اقامت اجباری در شهرستان ایذه محکوم کرده است.
7161/6064
خبرنگار: مهسا نوروزی** انتشار دهنده: محسن بهاروندانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید