خانه / اجتماعی / بازرس کل سیستان و بلوچستان معرفی شد

بازرس کل سیستان و بلوچستان معرفی شدبه گزارش ایرنا رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان در این مراسم با بیان اینکه حفظ و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رسالت و وظیفه همگان است، گفت: امروز فساد در جامعه و دستگاههای اجرایی، نهادها و ادارات دولتی می تواند بزرگترین تهدید برای نظام ارزشی و دینی ما محسوب شود.
حجت الاسلام ابراهیم حمیدی افزود: ضروری است همه نهادها توانمندی های خود را برای مقابله با فساد بکار گیرند.
وی بیان کرد: مهمترین ساختار در کشور برای مبارزه با فساد سازمان بازرسی کل کشور است.
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان تاکید کرد: از آنجایی که سازمان بازرسی به عنوان بازوی نظام وظایف خطیری را بر عهده دارد امیدواریم با هماهنگی بین سازمان ها نظارت ها تقویت شود.
به گزارش ایرنا آیین تودیع و معارفه بازرس کل سیستان و بلوچستان با حضور استاندار، ‌رئیس کل دادگستری، دادستان زاهدان و اعضای شورای قضایی، امروز/چهارشنبه/ در محل ساختمان دادگستری این استان در زاهدان برگزار شد.
در این آیین مسعود صفری دنیاچالی به عنوان بازرس کل سیستان و بلوچستان منصوب و از زحمات علیرضا ستوده بازرس قبلی این استان تقدیر شد.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان با 19 شهرستان زاهدان، زابل، زهک، هامون، هیرمند، نیمروز، خاش، ایرانشهر، سراوان، نیکشهر، میرجاوه، قصرقند، فنوج، مهرستان، سیب و سوران، دلگان، سرباز، کنارک و چابهار و 2 میلیون و 775 هزار و 14 نفر جمعیت پهناورترین استان کشور محسوب می شود که با کشور افغانستان و پاکستان هم مرز است
7316** 3213 خبرنگار: عصمت جهانی **انتشاردهنده: اکبر نوری
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedanانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید