خانه / اجتماعی / استاندار: میز خدمت در همدان راه اندازی می شود

استاندار: میز خدمت در همدان راه اندازی می شودبه گزارش ایرنا، محمد ناصر نیکبخت روز شنبه در نشست آمار و شاخص های پایش و توسعه اظهار داشت: بر اساس تاکید رئیس جمهوری و در راستای حفظ حقوق شهروندی، راه اندازی سامانه میز خدمت در سازمان های دولتی مورد تاکید قرار گرفت.
وی اضافه کرد: راه اندازی میزخدمت از سرگردانی و مراجعات مکرر مردم به نهادهای دولتی جلوگیری می کند و به ارباب رجوع در یک محل پاسخ لازم داده می شود.
نیکبخت اظهار داشت: اجرای این طرح نیارمند تدارک یکسری ملزمات از جمله ارایه آموزش، تامین محل مناسب و پیش بینی نیروهای متخص و توانمند برای حضور در این مکان ها به منظور پاسخگویی مطلوب به مردم است.
استاندار همدان گفت: نشست دبیرخانه شورای راهوری و توسعه استان به منظور بررسی راهکارهای اجرای طرح میز خدمت هفته جاری برگزار می شود.
نیکبخت تاکید کرد: برای اجرای کردن میز خدمت اول باید تعدادی نیرو توانمند پیش بینی کرده و آنها را در این باره آموزش داد.
استاندار همدان با تاکید بر رعایت حقوق شهروندی در نظام اداری گفت: اجرای طرح میز خدمت باید به تمامی ادارات ابلاغ شود تا آن را اجرایی کنند.
نیکبخت افزود: باید به گونه ای اقدام کرد که مراجعه کنندگان به نهادهای دولتی دچار سرگردانی نشوند بلکه در یک مکان پاسخ سوال و درخواست خود را دریافت کنند.
وی اضافه کرد: باید مکان پیش بینی شده برای اجرای طرح میز خدمت در استانداری به زودی تکمیل شود؛ همچنین از توان کارشناسان سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) نیز می توان برای اجرای بهینه این طرح بهره گرفت.
7526/2090انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید