خانه / اجتماعی / احداث مجتمع خدمات سلامت و شش واحد محل زیست پزشک در جاسک

احداث مجتمع خدمات سلامت و شش واحد محل زیست پزشک در جاسکعباس ابراهیمی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای ساخت مجتمع خدمات سلامت شهری رازی یک میلیارد تومان هزینه می شود که پنجاه درصد آن توسط خیرین تامین شده است.
وی با بیان اینکه هزینه ساخت شش واحد محل زیست پزشکان 550 میلیون تومان از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی می باشد ، افزود: باید شرایط را برای ماندگاری پزشکان در شهرستان جاسک فراهم سازیم و در این راستا اقدامات بسیاری صورت گرفته است.
ابراهیمی تصریح کرد: پیشرفت فیزیکی طرح های ذکر شده بیش از 20 درصد است و در سال جاری به بهره برداری میرسد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک گفت: دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت شهرستان جاسک منشأ خدمات بسیار خوبی بوده و بسیاری از دغدغهای مردم در این حوزه کاهش یافته است.
ابراهیمی گفت: هم اکنون بیمارستان جاسک در حال تجهیز است و مردم این منطقه و سواحل مکران به یاری خداوند به زودی از خدمات تخصصی بهره مند می شوند.
وی خاطرنشان کرد: بیمارستان جدید جاسک شامل بخش های CCU ،ICU ، اتاق عمل، دندانپزشکی، کلینیک فوق تخصصی و تخصصی، اورژانس، بخش های بستری، آزمایشگاه، رادیوگرافی و سونوگرافی در متراژ 3 هزار متر مربع می باشد و با 32 تخت به مردم منطقه مکران خدمات ارائه می دهد.
شهرستان جاسک با 58هزارو 884 نفر جمعیت در 300 کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.
6048/7199
خبرنگار : حسن آتش زبان** انتشار دهنده :خلیل تنیدهانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید